JAKUB GARBACZ
właściciel firmy
realizator dźwięku 

 

Urodził się w 1975 roku w Kielcach. Rozpoczął naukę gry na fortepianie w PSM I i II stopnia w Kielcach, oraz naukę gry na organach u Jerzego Rosińskiego – organisty bazyliki katedralnej w Kielcach. W latach 1995-2000 odbył studia w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie organów prof. Mirosława Pietkiewicza, uzyskując dyplom z wyróżnieniem. W roku 2011 ukończył studia podyplomowe w zakresie realizacji dźwięku w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Jakub Garbacz prowadzi aktywną działalność artystyczną jako koncertujący muzyk-organista. Występował na większości krajowych festiwali organowych, koncertował także w Niemczech, Włoszech, Szwecji, Finlandii, Czechach i na Słowacji. Pełni funkcję pierwszego organisty Bazyliki Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Jest kierownikiem artystycznym cyklu „Dni Muzyki Organowej i Kameralnej w Archikatedrze Łódzkiej”. Od 2000 roku zajmuje się realizacją nagrań muzyki klasycznej – początkowo w ramach „wolnego zawodu”, a od 2007 roku w ramach założonej przez siebie firmy „Ars Sonora”. W firmie zajmuje się realizacją i obróbką nagrań, a także bieżącym jej zarządzaniem.

MARCIN LOGA
elektronik
informatyk
realizator

Pianista, perkusista, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 2009 roku współpracuje z Akademicką Orkiestrą Politechniki Łódzkiej, z którą koncertuje w kraju i za granicą. W 2011 roku dołączył do ekipy Ars Sonora. Od 2012 roku współpracuje z Orkiestrą Marcina Wernera jako perkusista, nagłośnieniowiec i realizator nagrań. Współpracuje też z Teatrem Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, gdzie zajmował się obsługą nagłośnienia na potrzeby koncertów i spektakli, m.in.: zrealizował tam nagłośnienie premiery spektaklu „Mężczyzna Prawie Idealny” i sylwestrowego koncertu „Chcę do nieba. Leningrad Łódź”. W firmie zajmuje się konfiguracją komputerów, serwisem urządzeń studyjnych oraz realizacją nagrań.

MIREK ŁUKASIEWICZ
grafik 

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 20 lat zajmuje się projektowaniem graficznym i przygotowaniem projektów do druku. Realizuje także strony internetowe. 
Obecnie w ASP w Łodzi młodym adeptom sztuki projektowania przekazuje wiedzę na temat komputerowych programów graficznych. Na stałe współpracuje z łódzką Akademią Muzyczną, zapewniając oprawę graficzną wydarzeń artystycznych, koncertów i wydawnictw realizowanych przez uczelnię.

MICHAŁ GRABIAS
pianista

Michał Grabias jest absolwentem klasy fortepianu łódzkiej Akademii Muzycznej, ma także duże doświadczenie zawodowe jako manager kultury. W naszej firmie zajmuje się dystrybucją płyt, obsługą dystrybucji cyfrowej, witryny internetowej oraz internetowego sklepu płytowego DobrePlyty.pl . Michał obsługuje też nasze „wirtualne” biuro. Dzwoniąc na firmowy numer usłyszycie właśnie głos Michała, a na 99% korespondencja wysłana na nasz adres mailowy trafi właśnie do Niego.