ARSO-CD-114

Alla Vienna 

Marta Niedźwiecka 
 skrzypce 
Małgorzata Smyczyńska-Szulc 
 wiolonczela 
Jan Dobrowolski 
 flet 
Mariusz Barszcz 
 klarnet 
Adam Manijak 
 fortepian 
Tomasz Wrocławski 
 perkusja 
Jan Niedźwiecki 
 kontrabas 

Gościnnie: 
Sebastian Machalski 
 wokal 

ARSO-CD-112

Inga Piwowarska
– akordeon

Andrzej Krzanowski
II Sonatina
– Allegretto
– Lento assai con amore
– Allegro scherzoso
– Andante maestoso

Ole Schmidt
– Toccata nr 1 op. 24

Kalevi Aho
Sonata nr 2 „Black birds”
– Birds of light
– Birds of the night
– Strange birds
– Birds of desolation
– Black birds

Inga Piwowarska
– Parafraza utworów Tekli Bądarzewskiej

Yuji Takahashi
– Like a water-buffalo

ARSO-CD-111

Klaudia Trzasko
– sopran
Michał Dembiński
– bas
Maciej Zakrzewski
– organy
Schola Cantorum Akademii Muzycznej w Gdańsku
Chór Kameralny Discantus
Orkiestra Discantus
Sławomir Bronk
– dyrygent

Chorał Gregoriański
– Te Deum laudamus
Schola Cantorum Akademii Muzycznej w Gdańsku
Patryk Dopke, Miłosz Janiak, Łukasz Kiełpiński, Tomasz Leszczyński, Sebastian Stachura

Naji Hakim
– Te Deum
Maciej Zakrzewski – organy

Adam Diesner
Kaszubskie Te Deum
– Chwałã przëjim òd nas
– Hewò je dzéń
– Swiãti, Swiãti, Bóg łaskawi
– Bòże Òjcze
Chór Kameralny Discantus,
Schola Cantorum Akademii Muzycznej w Gdańsku

ARSO-CD-110

ENSEMBLE INÉGALITÉ
Irena Filuś
– skrzypce barokowe
Natalia Tyrańska
– skrzypce barokowe
Weronika Kulpa
– wiolonczela barokowa
Marek Przywarty
– klawesyn

Marin Marais
– Suite V in E minor

Giovanni Maria Bononcini
– Trio Sonata in A major Op. 6 No. 5

Adam Jarzębski
– Canzon Prima A 4
– Canzon Seconda A 4
– Canzon Terza A 4

Johann Adam Reincken
– Sonata No. 1 in A minor

Henry Purcell
– Sonata No. 4 in D minor

ARSO-CD-109

Beata Zawadzka-Kłos (1-5, 14-18)
– sopran
Danuta Dudzińska (6-13)
– sopran
Iwona Jakubowska
– fortepian

Richard Wagner
Wesendonck
Lieder
– Der Engel
– Stele still!
– Im Treibhaus
– Schmerzen
– Träume

Richard Strauss
Acht Gedichte aus „Letzte Blätter” op. 10
– Zueignung
– Nichts
– Die Nacht
– Die Georgine
– Geduld
– Die Verschwiegenen
– Die Zeitlose
– Allerseelen

Richard Strauss
5 Lieder op. 48
– Freundliche Vision
– Ich schwebe
– Kling!
– Winterweihe
– Winterliebe

ARSO-CD-106

Robert Stefański
– klarnet
Tomasz Bartosiak
– skrzypce
Izabela Ceglińska
– skrzypce
Jolanta Barbara Kukuła-Kopczyńska
– altówka
Tomasz Starek
– wiolonczela

 
Wolfgang Amadeus Mozart
– Kwintet klarnetowy A-dur KV 581
I. Allegro
II. Larghetto
III. Menuetto
IV. Thema con Variazioni

Johannes Brahms
– Kwintet klarnetowy h-moll op. 115
I. Allegro
II. Adagio
III. Andantino – Presto non assai, ma con sentimento
IV. Con moto

ARSO-CD-105

Zbigniew Gach
– organy
* Piotr Gach
– wiolonczela

Johann Sebastian Bach
– Fantasia G-dur BWV 572
– Preludium i fuga a-moll BWV 543
– Passacaglia c-moll BWV 582
– Arioso BWV 156 *

Johann Sebastian Bach
Charles Gounod
– Preludium C-dur / Ave Maria *

ARSO-CD-104

Schola Gregoriańska
Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej

– O Salutaris Hostia
– Hodie nobis caelorum Rex
– O magnum mysterium
– Beata Dei Genitrix
– Ave verum corpus natum
– Ubi caritas
– O sacrum convivium
– Coenantibus illis
– Immolabit haedum
– Homo Quidam
– Unus panis
– Pange lingua gloriosi

ARSO-CD-103

Płyta kameralnego zespołu „Capella Caelestis”, który tworzą w zdecydowanej większości młodzi polscy muzycy powstała z myślą o tegorocznym jubileuszu odzyskania przez Polskę po 100 latach niepodległości.

Jakub Garbacz – organy
Zuzanna Garbacz – kontrabas

Mikołaj z Krakowa (XVI w.)
– Hayducki

George Frideric Handel
– XIII Koncert organowy F-dur „Kukułka i słowik” HWV 295: II. Allegro
– „Ombra mai fu” z opery „Kserkses” HWV 40
– „Przybycie Królowej Saby” z oratorium „Salomon” HWV 67
– „Meine Seele hört im Sehen” HWV 207 ze zbioru 9 arii niemieckich

Antonio Vivaldi
– „Domine Deus” z Gloria RV 589

Ruggiero Leoncavallo
– Mattinata / Poranek

Franz Danzi
– Kwintet B-dur op. 56 nr 1: III. Menuet

Anonim (XVII w.)
– Canzona Primi Toni z Tabulatury Warszawskiej

Thomas Adams I
– Alla Marcia

Johann Sebastian Bach
– II Suita orkiestrowa h-moll BWV 1002: V. Polonaise
– Fuga „Gigue” G-dur BWV 577

Johann Gottfried Walther
– Concerto h-moll „del Signore Vivaldi”

Wolfgang Amadeus Mozart
– II Koncert na róg Es-dur KV 417: II. Andante

Camille Saint-Saëns
– Ave Maria

Stanisław Moniuszko
– Panie, gdy serce drży

Léo Delibes
– Agnus Dei

Fryderyk Chopin
– Sonata g-moll op 65: III. Largo

César Franck
– Panis Angelicus

Edward Elgar
– Ave Verum Corpus

ARSO-CD-102

Maciej Zakrzewski – organy

Ouverture libanaise
The Last Judgment
Noël Nouvelet
Te Deum
Esquisses Grégoriennes: Nos autem
Esquisses Grégoriennes: Ave Maris Stella
Esquisses Grégoriennes: Pater noster
Esquisses Grégoriennes: Ave verum
Esquisses Grégoriennes: O filii et filiae

ARSO-CD-101

Kinga Firlej-Kubica – fortepian

– Fantazja C-dur „Wanderer” op.15.

Kinga Firlej-Kubica – fortepian
Wojciech Kubica – fortepian

– Fantazja f-moll na cztery ręce, op.103

ARSO-CD-100

Mateusz Rzewuski
organy

Marcel Dupré
– Symphonie-Passion op. 23 (1925)

Olivier Messiaen
– L’Ascension (1933-1934)

ARSO-CD-98

Leszek Kołodziejski
– akordeon
Robert Stefański
– klarnet
Anna Ceglińska
– skrzypce
Arkadiusz Dobrowolski
– wiolonczela

– Anthill na klarnet i akordeon
– Hunting na skrzypce i akordeon
– Gdansk Landscape na trio akordeonowe
– Epitaph na wiolonczelę i akordeon
– Animation Movies na klarnet i akordeon

ARSO-CD-97

Program prezentuje próbę wskrzeszenia praktyki późno- średniowiecznego muzykowania bractw religijnych z Polski i Czech na przykładzie utworów związanych z Wielkanocą. Twórczość łacińską reprezentują motety wielotekstowe zapisane w źródłach czeskich oraz polifoniczne cantiones. Ich specyficzny styl – charakterystyczny dla Europy środkowo-wschodniej – zespół Jerycho wykorzystał do wykonania najstarszego repertuaru pieśni polskich. W programie znalazły się też motety z Italii i Francji, ale wykonane w sposób idiomatyczny dla tradycji naszego regionu. Muzyczna podróż obejmuje również utwory z najstarszych kancjonałów protestanckich i nieoczekiwane gruzińskie interpolacje za sprawą gościnnego udziału w nagraniu Soso Kopaleishvili.

JERYCHO

  • to zespół wokalny posługujący się tradycyjnym idiomem śpiewu sakralnego. Grupa wykonuje historyczne śpiewy polskie i łacińskie stosując improwizowaną polifonię zaadaptowaną przez Bartosza Izbickiego. Kreując nową przestrzeń muzyczną wokół dawnego repertuaru Jerycho urzeczywistnia wizję żywej tradycji polskiego śpiewu praktykowanego do XIX wieku.

Zespół w składzie:
Paweł Szczyciński
Rafał Grozdew
Maciej Królikowski
Wawrzyniec Dąbrowski
Mateusz Grzyb
Leszek Kubiak
Łukasz Kalisz
Stanisław Szczyciński
Rafał Kanowski
Bartosz Izbicki (założyciel)

z zespołem współpracują lub współpracowali:
Marius Petreson, Soso Kopaleishvili, Marek Rojszyk OP, Paweł Iwan, Jan Kiernicki, Aleksander Suchta, Witek Broda, Grzegorz Pawłowski, Jakub Kopczyński, Piotr Feliga

ARSO-CD-96

G . Ph . Telemann
Kapela Polonica
– Kantaty Sakralne

Kantaty
– Seele, lerne dich erkennen
– Deine Toten werden leben
– Essercizii musici: Triosonate F-major
– Auf ehernen Mauern

Zespół w składzie:
Barbara Rogala
Emilia Kinecka
Ewa Rzetecka-Niewiadomska
Piotr Młynarczyk

ARSO-CD-92/93/94/95

CD1
Beata Gramza
– śpiew
Adam Rogala
– fortepian
Kamila Kułakowska
– śpiew
Radosław Zaworski
– fortepian

– Pieśni

CD2
Chór Kameralny Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
Jakub Kwintal
– organy

– Pieśni
– Missa pro pace na chór i organy op. 49 nr 3
– I Koncert organowy op. 56 nr 1

CD3
Jakub Kwintal
– organy
Jerzy Kukla
– organy

– Concert pour orgue, op. 56 nr 2
– III Koncert organowy, op. 56 nr 3
– IV Koncert organowy, op. 56 nr 4

CD4
Krzysztof Herdzin
Maciej Sikała
Grzegorz Nadolny
Piotr Biskupski

– Malowanki ludowe
– 25 Polskich Pieśni Ludowych z Warmii

ARSO-CD-91

Michał Bronk
Marzena Michałowska
Maciej Zakrzewski
Sławomir Bronk 

 
Psalmy

– Introdukcja. Psalm 63, Bãdã Ce sławił całim mòjim żëcym
– Psalm 8. Stwórca i stworzenie
– Psalm 23. Jahwe mòjim pasturzã
– Psalm 27. Jahwe widã i zbawienim
– Psalm 42. Teskniączka za Bògã
– Psalm 57. W céni Bòżëch skrzidłów
– Psalm 90. Naùczë nas rechòwac dnie nasze
– Psalm 91. Pòd starą Nôwëższégò
– Psalm 102. Mòdlëtwa ùcemiãżonégò
– Psalm 110. Mesjôsz – król i kapłan
– Psalm 113. Chwalta, słëdzë miono Pana!
– Psalm 117. Chwalta Pana, wszëtczé nôrodë
– Psalm 118. Dzãkã skłôdôjta Panu, bò je dobri!

ARSO-CD-89

Patryk Podwojski
– organy

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– Sonata B-dur, op. 65 nr 4

Josef Gabriel Rheinberger
– VIII Sonata e-moll, op. 32

Max Reger
– Introdukcja i passacaglia d-moll

César Franck
– II Chorał h-moll

Charles-Marie Widor
VI Symfonia organowa g-moll, op. 42 nr 2

Patryk Podwojski
– Improwizowana fantazja „Carillon”

ARSO-CD-87

Teksty Haliny Poświatowskiej recytują:

Halina Poświatowska i Aleksandra Nawe

Pieśni do słów Haliny Poświatowskiej wykonują:

Aleksandra Nawe
– fortepian

Agnieszka Makówka
– śpiew

Katarzyna Zając-Caban
– śpiew

Kompozytorami utworów są:
– Andrzej Hundziak
– Paweł Łukaszewski
– Jerzy Bauer
– Jacek Wierzchowski
– Krzysztof Grzeszczak
– Tadeusz Dixa
– Andrzej Dziadek

ARSO-CD-86

Waldemar Krawiec
– organy

Ernst Köhler
– Fantasie über ein Thema „Halleluja”

Emil Nikel
– Gegrüßt seist du, Maria, Nr. 19
– Freu’ dich, o Himmelskönigin, Nr. 33
– Es ist ein’ Ros entsprungen, Nr. 44
– Christi Mutter stand mit Schmerzen, Nr. 46
– Stern im Lebensmeere – Ave maris stella, Nr. 51
– Hochselige, sei uns gegrüßt, Nr. 68
– Maria zu lieben, Nr. 69
– Gegrüßet seist du, Königin, Nr. 77

Adolph Hesse
– Fantasie f-moll, Op. 57 Nr. 1

Emanuel Adler
– Andante / Pastorale, Nr. 1
– Moderato, Nr. 2
– Andante, Nr. 3
– Immanuel du starker Held. Wie schön leuchtet der Morgenstern, Nr. 4
– Andante, Nr. 5

Ernst Köhler
– Fantasie über „Halleluja” aus „Messias”, Op. 22

Aleksandra Garbal
– Medytacja, Nr. 1 – Dwie Medytacje

Hans-Klaus Langer
– Präludium / Liturgische Suite

Heinrich Götze
– Volles Werk, Nr. 1 aus 12 Orgelstücke verschiedenen Charakters. Op. 58
– O Haupt voll Blut und Wunden, Nr. 4
– O Haupt voll Blut und Wunden, Nr. 5

Moritz Brosig
– Fantasie c-moll, Op. 49 Nr. 1

ARSO-CD-85

Chór Męski HARFA
Anna Ostrowska
dyrygent
Natasza Firlej
fortepian
Kwintet SERENADA

– Dam Ci ptaszka
– Kabaret
– Przetańczyć całą noc
– Charade moon river
– Wiązanka tang
– Dwie gitary
– Już taki jestem zimny drań
– Czardasz
– Umówiłem się z nią na dziewiątą
– Piosenka jest dobra na wszystko

ARSO-CD-84

Chór Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kaliszu
Orkiestra Muzyki Nowej w Katowicach
Krzysztof Niegowski
– dyrygent
Patrycja Kliber
– sopran
Dariusz Pietrzykowski
– tenor

Muzyka – Krzysztof Niegowski
Słowa – Karol Wojtyła

– Pierwszy Widzący
– Obraz i podobieństwo
– Prasakrament
– Sąd
– Posłowie

ARSO-CD-83

Roman Reiner
skrzypce
Sławomir Cierpik
fortepian

 
Wolfgang Amadeus Mozart
– Sonata G-dur K. 379

Robert Schumann
– Sonata d-moll op. 121

Sergiusz Prokofiew
– Sonata f-moll op. 80

ARSO-CD-82

Anna Ostrowska
dyrygent
Chór Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Chór Dziecięcy Minorek z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie

 
– Do gór i lasów
– Nad wodą wielką i czystą
– Prośba o wyspy szczęśliwe
– Piosenka o królach ze zbioru „Zaklęcia”
– Poranek ze zbioru „Rymowanki”
– Rok i bieda / Ptasie plotki z op. 33
– Świt ze zbioru „Dwie pieśni żartobliwe”
– Nim przyjdzie wiosna
– Cisza morska
– Pejzaż
– Mała suita w dolinie nad Wisłą

ARSO-CD-77

Chór Kameralny Discantus
Sławomir Bronk
– dyrygent
Klaudia Trzasko
– sopran

 
– Pastuszkòwie w pòlu spalë
– Biegôjta, pastuszce
– Òbiécóny w raju
– Bibi, bibi
– W stajeneczce narodzoné
– Spij, môłi Jezëskù
– Nad nasze mòrze
– Żużónka
– Wiôlgô jasnosc
– Czemù nié nad naszim mòrzã?
– Cëchô noc
– Nad mòrzã, północą
– Czemùże, Te Jezëskù

ARSO-CD-76

Chóry i orkiestry kaliskie

Krzysztof Niegowski
dyrygent

Schola kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu

Chór Punctum Quadratum WPA UAM w Kaliszu

Chór Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kaliszu

Kaliski Chór Katedralny Canticum

Chór Kameralny WPA UAM w Kaliszu

Żeński skład Chóru Punctum Quadratum WPA UAM w Kaliszu

Orkiestra Szkoły Muzycznej II st. W Kaliszu

Orkiestra Filharmonii Kaliskiej

Katarzyna Regulska
s. Karen Trafankowska
Adam Michalak
ks. Grzegorz Mączka
Magdalena Szala
Karol Mróz

„Ave Verum Corpus”

Chorał gregoriański
Josquin de Pres
William Byrd
Wolfgang Amadeus Mozart
Franz Liszt
Charles Gounod
Camille Saint-Saëns
Gabriel Fauré
Edward Elgar
Francis Poulenc
Mariano Garau
Krzysztof Niegowski

ARSO-CD-75

Krzysztof Narodowski
– marimba
Michał Niedziałek
– marimba

Johann Sebastian Bach
Preludium z I suity wiolonczelowej G-dur

Rich O’meara
– Restless

Matthias Schmitt
– Ghanaia
– Corrido
– 6 Miniaturen
– Nocturne for Marimba Duo

Benjamin Wittiber
– Rhythm Dance

Emmanuel Sejourne
– Katamiya

ARSO-CD-72/73

Paweł Seligman
organy
Jakub Garbacz
organy
Wojciech Wantulok
organy / fortepian
Wyższobramski Chór Kameralny

Martin Luter ar. Paul Weber
– Warownym Grodem

Johann Sebastian Bach
– Preludium Chorałowe „Ein feste Burg” BWV 720
– Preludium Chorałowe „Wir glauben all an einen Gott” BWV 680
– Preludium Chorałowe „Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ” BWV 639
– Toccata i Fuga d-moll BWV 565
– Preludium Chorałowe „O Mensch, bewein dein Sünde gross” BWV 622
– Preludium Chorałowe „Liebster Jesu, wir sind hier” BWV 731
– Chorał z Kantaty nr 147 „Jesus bleibet meine Freude” BWV 147/10

Martin Luter ar. Johann Sebastian Bach
– Zachowaj nas przy Słowie swym

Jan Sztwiertnia
– My dziedzicami Słowa

Niels Wilhelm Gade
– Fantazja Chorałowa na temat pieśni „Lobe den Herren”

Samuel Sebastian Wesley ar. akomp. Paweł Seligman
– Na skale Kościół stoi

Karol Hławiczka
– Fantazja Chorałowa „Smutny czas niniejszy”

Adam Hławiczka
– Fantazja Chorałowa „Pan Bóg jest obecny”

Johannes Brahms
– Preludium Chorałowe „Es ist ein Ros entsprungen” op. 122 Nr 8

Jan Gawlas
– Pamiątka Reformacji
– Toruj Jezu sam

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– Sonata d-moll „Vater unser” op. 65 Nr 6 – I Chorał – II Fuga – III Finał

Johann Crüger ar. Katarzyna Danel
– Brońże, Panie, nas na wieki

James E. Moore
– An Irish Blessing

Cesar Franck
– Preludium, Fuga i Wariacja h-moll op. 18

Robert Lowry ar. Sally DeFord
– Ach, potrzebuję Cię

Gordon Young
– Preludium w stylu klasycznym

Giuseppe Verdi ar. Hal Hopson
– Gdy patrzę na cudowny krzyż

Paweł Seligman
– Improwizowana impresja na temat pieśni „Ojcowski dom”

Sally DeFord
– Jezus przyjąć chce i mnie

Flor Peeters
– Toccata D-dur

ar. Lorenz Maierhofer
– The great classics Halleluyah

ARSO-CD-71

Schola Cantorum Misericordis Christi

Paweł Zadrożniak
Piotr Arseniuk
Piotr Karwowski
Joanna Centkowska
Weronika Karwowska
Maksymilian Grajcar

Mamerts Celminskis
– Gloria Tibi Trinitas

Kamil Przygrodzki
– Introibo ad altare Dei

Chorał gregoriański – graduał
– Domine praevenisti

Sebastian z Felsztyna
– Alleluja. Ave Maria

Stanisław Sylwester Szarzyński
– Veni Sancte Spiritus

Damian Stachowicz
– Veni Consolator

Giovanni Bonaventura Viviani
– Sonata prima

Kamil Przygrodzki
– Weźcie moje jarzmo na siebie

Mieczysław Surzyński
– Święty Boże op. 38

Stefan Stuligrosz
– Ave Maria

Kamil Przygrodzki
– Pod Twoją obronę

Ks. Idzi Ogierman Mański
– Ze świtaniem rannej zorzy

Henryk Jan Botor
– Misericordias Domini

ARSO-CD-69

Michał Duźniak
organy

Gustav Adolf Merkel
– VI Sonata e-moll op. 137 „Aus tiefer Noth schrei ich zu dir”

Julius Reubke
– Sonata c-moll Psalm 94

Max Reger
– Fantazja chorałowa „Straf’ mich nicht in deinem Zorn” op. 40 nr 2

ARSO-CD-67/68

János Bálint
flet
Ewelina Agata Zawiślak
flet
Kinga Firlej – Kubica
fortepian

 
Jules Herman
– Tarentelle Op. 70 bis

Emil Kronke
– Romanze & Scherzo Op. 200
– Suite im alten Stil Op. 164
– Deux Papillons Op. 165

Ernesto Köhler
– Valse des Fleurs Op. 87

Giulio Briccialdi
– Serenade Op. 137

Theobald Boehm
– Trios Duos de Mendelssohn et Lachner

Jenő Hubay
– Hejre Kati – Scènes de la Csárda No 4 op. 32 – arr. János Bálint

Łukasz Woś
– Serenada (Andantino)
– Scherzo (Allegro giocoso)

Günter Bialas
– Kanonische Etüden I & II

Akio Yashiro
– Sonata

Miklós Kocsár
– Klangfarben – Spiele

Madeleine Winefride, Isabelle Dring
– Trio

Ian Clarke
– Maya

Marcin Werner
– Fantasiestücke

ARSO-CD-66

Waldemar Krawiec
organy

Wilhelm Rudnick
– Acht grossere Choral-Nachspiele Op. 69
– Sonate No. 2 in D-dur Op. 49 Motiv: „Jerusalem, du hochgebaute Stadt”
Allegro moderato
Andante
Allegro marcato
– Zwei Weihnachtsstücke Op. 19

Moritz Brosig
– Vier Orgelstücke Op. 12
Praeludium G-dur
Vorspiel zu „O Traurigkeit, O Herzeleid”
Praeludium und Fuge a-moll
Praeludium As-dur

ARSO-CD-65

Witold Zalewski
organy

Feliks Nowowiejski
(1877-1946)
– Fantazja polska I. Pasterka na Wawelu op. 9 nr 1
– Fantazja polska II. Boże Narodzenie w prastarym Kościele Mariackim w Krakowie op. 31 nr 3
– Fantazja polska III. Boże Narodzenie w Polsce op. 31 nr 4
– In Paradisum. Poemat na organy solo op. 61
– In Paradisum
– IV Koncert organowy op. 56 nr 4

ARSO-CD-64

Canticum Jubilaeum
Marek Michalik
– dyrygent
Jadwiga Postrożna
– mezzosopran
Zygmunt Kokoszka
– organy
Grzegorz Bizukojć
– trąbka
Arkadiusz Lipień
– trąbka
Tomasz Rzepka
– trąbka

 
Henryk Jan Botor
– Pani Nasza Limanowska
Antoni Chlondowski
– Bądź pozdrowiona
Henryk Mikołaj Górecki
– Zdrowaś bądź, Maryja
Mieczysław Sokołowski
– Z Limanowskiej wieży
Idzi Ogierman-Mański
– Ze świtaniem rannej zorzy
Andrzej Koszewski
– Zdrowaś Królewno Wyborna
Tomás Luis de Victoria
– Ave Maria
Otton Mieczysław Żukowski
– Błogosław Matko
Łukasz Farcinkiewicz
– Zdrowaś Maria, boleści pełna
Józef Świder
– Ave Maria
Anonim
– Bogurodzica
Johann Pachelbel
– Magnificat

ARSO-CD-63

Friedrich Wilhelm Markull 
Twenty-Four Chorale Preludes, Opus 123 

Jakub Kwintal 
przedstawia organy Wilhelm Sauer w kościele Luterańskim w Bydgoszczy 

– Allein Gott in der Höh sei Ehr 
– Christus, der ist mein Leben 
– Ein’ feste Burg ist unser Gott 
– Es ist das Heil uns kommen her 
– Es wolle Gott uns gnädig sein 
– Freu dich sehr, o meine Seele 
– Herzlich lieb hab’ ich dich, o Herr 
– Herzlich tut mich verlangen 
– Jesus, meine Zuversicht 
– Jesu, meines Lebens Leben 
– Lobe den Herren, der mächtigen König 
– Lobt Gott, ihr Christen, allzugleich 
– Machs mit mir Gott 
– Nun lob, mein Seel, den Herren 
– O Welt, ich muss dich lassen 
– O Gott, du frommer Gott 
– O Traurigkeit, o Herzleid 
– Sollt’ ich meinem Gott nicht singen 
– Vom Himmel hoch da komm’ ich her 
– Wach auf, mein Herz, und singe 
– Wachet auf, ruft uns die Stimme 
– Was Gott tut, das ist wohlgetan 
– Wer nur den lieben Gott lässt walten 
– Wie schön leuchtet der Morgenstern 

ARSO-CD-62

Waldemar Krawiec
organy

 
Bruno Stein
– Charakterstücke für die Orgel op.
31
– Tonstücke über Motive aus obigen Kirchenlieder op. 40 nr 5
– O Lamm Gottes unschuldig
– Komm, Geist und Schöpfer, kehre ein
– Heilig, heilig
– Praeludium für 2 Man. u. Ped. G-dur
– Melodie G-dur

Moritz Brosig
– Fantasie g-moll op. 9

ARSO-CD-61

Tchaikovsky, Dvořák, Strauss, Minkov

Monika Kolasa-Hladíková
mezzosopran
Aleksandra Nawe
fortepian

 
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
– Sleza drozhit op. 6 No. 4
– Nyet, tolko tot, kto znal Op. 6 No. 6
– Zabyt’ Tak Skoro
– Moy geniy, Moy angel, Moy drug

Antonín Dvořák
– Biblical Songs Op. 99

Richard Strauss
– Zueignung / Dedication Op. 10 No. 1
– Die Nacht / The Night Op. 10 No. 3
– Morgen! / Tomorrow! Op. 27 No. 4

Mark Anatolievich Minkov
– The crying of the guitar

ARSO-CD-60

Chór Kameralny „Fermata”
pod dyrekcją Ewy Robak

– Cicha noc
– Lulajże Jezuniu
– Z narodzenia Pana
– Kolęda Dziadziunia
– Gore gwiazda Jezusowi
– Kolęda
– Kolęda góralska
– Mizerna cicha
– В зеленім ліску / W zielonym lesie
– Betlejem, Betlejem
– Jezusie, Jezusie
– Jezusek malusienki
– Lulejże mi lulej
– Jezus malusieńki
– Gdy się Chrystus rodzi
– Спи Ісусе, спи / Śpij Jezusie, śpij
– Zaśpiewam Jezuskowi

ARSO-CD-59

Verbum Incarnatum
(tłum. z łac. „Słowo Wcielone”).
Tajemnica Słowa Wcielonego w śpiewie gregoriańskim i ambrozjańskim z improwizacjami saksofonowymi. Św. Janowi Pawłowi II w hołdzie – album rejestrujący program Emilii Dudkiewicz, w którym utwory gregoriańskie i ambrozjańskie (zaimplementowane w niezmienionej postaci) zostały zestawione z partią saksofonu sopranowego (głównie improwizacjami). Partię wokalną wykonała Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti pod dyrekcją Michała Sławeckiego, partię saksofonową – Paweł Gusnar.
Program podzielony jest na sześć bloków (Prolog – Słowo Wcielone – Słowo objawione – Słowo uwielbione i głoszone – Matka Słowa – Konkluzja), między którymi pojawiają się komentarze nawiązujące do myśli św. Jana Pawła II. Nowatorstwo tej propozycji dotyczy zastosowania stylu wykonawczego chorału (czyli stylu semiologicznego) – nie tylko w utworach wokalnych, ale również w partii instrumentalnej (we fragmentach alternatim dosłownie, w pozostałych improwizacjach poprzez upodobnienie się do właściwego chorałowi operowania czasem i dźwiękiem).
Płyta ukazała się w grudniu 2015 r. nakładem wytwórni Ars Sonora. Album uzyskał prestiżową nagrodę Fryderyk 2016 w kategorii Album RokuMuzyka Dawna.

ARSO-CD-58

Zuzanna i Maciej Batorowie
organy

 
Georg Friedrich Händel
– Zadok the Priest – Coronation Anthem

Josef Gabriel Rheinberger
– Intermezzo – Sonata e-moll op. 132

Johann Sebastian Bach
– Vater unser im Himmelreich, BWV 682
– Passacaglia en C.b. con Pedale, BWV 582
– Praeludium et Fuga in D, BWV 532

Pietro Alessandro Yon
– Humoresque

Mieczysław Surzyński
– U drzwi Twoich ze zbioru „Rok w pieśni kościelnej”

Bert Matter
– Gezang 126

ARSO-CD-57

Witold Zalewski
organy

 
Sonata I f-moll
Sonata II c-moll
Sonata III A-dur
Sonata IV B-dur
Sonata V D-dur
Sonata VI d-moll

ARSO-CD-56

Witold Zaborny
organy
Justyna Bachowska
sopran

 
César Franck
– Chorał E-dur
– III Chorał a-moll

Siergiej Rachmaninow
– Wokaliza op. 34 nr 14

Jean Baptiste Faure
– Crucifix

Charles Gounod
– Repentir

Witold Lutosławski
– Lacrimosa

Pietro Mascagni
– Ave Maria arr. Intermezzo z opery „Cavalleria rusticana”

Wojciech Kilar
– Wokaliza z filmu „The Ninth Gate”

ARSO-CD-54

Witold Zalewski
organy

 
Johann Sebastian Bach
– Toccata i Fuga d-moll dorycka

Juliusz Łuciuk
– X Preludiów Maryjnych

Flor Peeters
– Toccata, fuga i hymn Ave Maris Stella

Alexandre Guilmant
– Sonata d-moll

ARSO-CD-53

Izabela Szlachetko
trąbka
Michele Croese
organy

Georg Philipp Telemann
– Sonata in si bemolle maggiore TWV 41:F2 da
„Der Getreue Music-Meister”

Antonio Vivaldi
– Sonata in fa maggiore RV 52
– Concerto op VIII n. 1 RV 269 „La Primavera”
– Concerto op VIII n. 2 RV 315 „L’Estate”
– Concerto op VIII n. 3 RV 293 „L’Autunno”
– Concerto op VIII n. 4 RV 297 „L’Inverno”

Jean Baptiste Loeillet de Gant
– Sonata in sol minore op. I n. 1

Nicolas Chédeville
– Sonata n. 6 in sol minore da „Il Pastor Fido”

ARSO-CD-52

Muzyka organowa XX wieku

Bartosz Jakubczak
organy

Jeanne Demessieux
– Te Deum op. 11

Anton Heiller
– In Festo Corporis Christi

Jean Langlais
– Suite Médiévale op. 56

Andrzej Nikodemowicz
– Wariacje na temat „Ave, maris Stella”

Petr Eben
– Laudes

ARSO-CD-51

Roman Reiner
– skrzypce
Sławomir Cierpik
– fortepian

 
Wolfgang Amadeus Mozart
Sonata e-moll K. 304 – Allegro, Tempo di Minuetto

Ernest Bloch
Nigun z cyklu „Baal Shem”

César Franck
Sonata A-dur – Allegretto ben moderato, Allegro, Recitativo – Fantasia. Ben moderato, Allegretto poco mosso

Johannes Brahms
III Sonata d-moll op. 108 – Allegro, Adagio, Un poco presto e con sentimento, Presto agitato

Johannes Brahms opr. Joseph Joachim
Taniec węgierski nr 5 g-moll

ARSO-CD-50

Wykonawcy: 
Bogdan Narloch  organy 
Roman Gryń  trąbki

Zespół Katedry Instrumentów Dętych i Akordeonu Akademii Muzycznej 
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu 
w składzie: 
Trąbki  Roman Gryń, Damian Kurek, Andrzej Regiec, Waldemar Wlekliński 
Waltornia  Paulina Chudzyńska 
Puzony  Maciej Łakomy, Wojciech Jeliński, Paulino Taica Frias 
Tuba  Mateusz Kurek 
Kotły  Małgorzata Koperska

Jeremiah Clarke 
 The Prince of Denmark’s March 
opr. Roman Gryń 

Georg Friedrich Händel 
– Sinfonia Przybycie królowej Saby z opery Salomon

Henry Purcell 
– The Queen’s Dolour

John Stanley 
– Trumpet Voluntary

Anonim 
– Silver Trumpets 
opr. Wojciech Olszewski

Geoffrey O’Connor-Morris 
 Lullaby op. 43 nr 2

Thomas Merritt 
 Festal March

Noël Goemanne 
 En el silencio de la noche z Sant Antonio Suite

Max Reger 
 Romanze 

Conrad Zwicky 
 La Scaltrezza na trąbkę i organy

Szilveszter Rostetter 
 Introdukciό és Scherzo avagy menekülés a Paradicsombόl czyli ucieczka z Raju

Marek Czerniewicz 
 For My Godfather na flugelhorn i organy

Sverre Eftestøl 
 Dance to your Daddy na trąbkę i organy

Ewa Fabiańska-Jelińska 
– 3 Tańce polskie na kwintet dęty i organy 
Mazur-Kujawiak-Oberek

Marc-Antoine Charpentier 
– Preludium z Te Deum 
opr. Ewa Fabiańska-Jelińska 

ARSO-CD-48

Witold Zalewski – organy

Johann Sebastian Bach
– Preludium i Fuga Es-dur BWV 552

Louis Vierne
– Carillon de Westminster op. 54 nr 6
– II Symfonia Organowa op. 20 nr 2

ARSO-CD-46

Krzysztof Sowiński
– fortepian
Bartosz Bryła
– skrzypce
Michał Bryła
– altówka
Tomasz Lisiecki
– wiolonczela

Piano Sonata No. 1 in C sharp minor, Op. 6
Piano Quartet in F major, Op. 37
Serenade for violin and piano, Op. 70

ARSO-CD-45

Piotr Michna – organy

 
I Sonata c-moll op. 27
II Sonata As-dur op. 65
III Sonata G-dur (Pastoralna) op. 88
Tria z op. 49 Nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Preludium c-moll WoO 56
Canzonetta g-moll (Andantino amabile) WoO 77
Preludium i fuga c-moll/C-dur JWV 16

ARSO-CD-44

Wyższobramski Chór Kameralny

– Czas Radości
– Cicha Noc
– W Żłobie Leży
– Światłość Przychodzi na Świat
– Lulajże Jezuniu
– Christus Natus Est
– Trzy Kolędy Polskie
– Bóg w Betlejem / When The Son of God was Born
– Mędrcy Świata
– Pierzchaj Nocy Ciemna
– Pośpieszcie, o Wierni / Adeste Fideles
– Mizerna Cicha
– Gloria, Noel
– Już Noc Okrywa Świat / Jingle Bells
– O Błogosławiony – improwizacja

ARSO-CD-42

Płyta zawiera pieśni i rapsodie z następujących zbiorów:

Pieśni na głos, altówkę i fortepian
Quatre poemes op.5

Jolanta Gzella
mezzosopran
Dorota Stanisławska
altówka
Iwona Jakubowska
fortepian

Dwie rapsodie na obój, altówkę i fortepian

Janusz Kopczyński
obój
Jolanta Kukuła-Kopczyńska
altówka
Iwona Jakubowska
fortepian

ARSO-CD-37

Chór Cantate Domino pod dyrekcją Andrzeja Budzińskiego

A.Budziński/B.Majewski
Matka Boska z La Salette

W.Kądziela/J.Zawitkowski
Pieśń do Matki Boskiej Saletyńskiej

A.Budziński
O Matko Saletyńska

J.Sykulski
Będę śpiewał Tobie

H.J.Botor
Misericordias Domini

J.Kosko
– Psalm 62 „O Krwi i Wodo”

P. Pałka
Zbliżam się w pokorze
Veni Creator

J.Gałuszka
Oto są baranki młode

G.Verdi/J.Rosiński
Modlitwa Kapłana

J.Roucairol
Cantate Domino (Psalm 150)

Ch.Gounod
Laudate Dominum

ARSO-CD-36

Witold Holtz
– fortepian
Przemysław Rezner
– baryton

Franz Schubert
– Gute Nacht
– Die Wetterfahne
– Gefrorne Tränen
– Erstarrung
– Der Lindenbaum
– Wasserflut
– Auf dem Flusse
– Rückblick
– Irrlicht
– Rast
– Frühlingstraum
– Einsamkeit
– Die Post
– Der greise Kopf
– Die Krähe
– Letzte Hoffnung
– Im Dorfe
– Der stürmische Morgen
– Täuschung
– Der Wegweiser
– Das Wirtshaus
– Mut
– Die Nebensonnen
– Der Leiermann

ARSO-CD-34

Koncerty I-IV edycji Festiwalu

Wykonawcy:
Władysław Szymański
Igor Cecocho
Tomasz Orlow
Krzysztof Lasoń
Julian Gembalski
Piotr Rojek
Piotr Rachocki
Marek Pilch
Marek Toporowski
Joanna Węgrzynowicz
Michał Markuszewski
Harmonia Sacra
Chór żeński OSM I i II st. w Bytomiu pod dyr. Agnieszki Piaseckiej-Orlow

ARSO-CD-32/33

Paweł Seligman – organy
Arkadiusz Popławski – organy

Flor Peeters
– Marsz C-dur

Johann Pachelbel, opr. Paweł Seligman
– Kanon D-dur

Mikołaj z Krakowa
– Szewczyk Idzie po Ulicy
– Zakłułam się Tarniem
– Ave Jerarchia

Nicolas Sejan
– Fuga d-moll

Johann Sebastian Bach
– Preludium i Fuga c-moll BWV 546
– Koncert G-dur BWV 592

Jan Křtitel Kuchař
– Fantazja e-moll

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– Sonata c-moll op. 65 nr 2

Gordon Young
– Interludium A-dur
– Preludium w stylu klasycznym

Thomas Aberg
– Fantazja a-moll

Paweł Seligman
– Partita Chorałowa na Temat Piesni „Z Dawna Polski Tyś Krolową”

Arkadiusz Popławski
– Improwizacja na temat „Bogurodzicy”
– Improwizacja na temat „Głoś Imię Pana”
– Improwizacja „Architektura Kościoła w Pogórzu”

Girolamo Frescobaldi
– Ricercare Cromatico Post il Credo

Jan Pieterszoon Sweelinck
– Balletto del Granduca – Wariacje
– Fantasia Echo

César Franck
– Pièce Héroïque

Léon Boëllmann
– Suita Gotycka

Jan Janca
– Suita Preludiów cz. III

ARSO-CD-30

Chór „Cantores Misericordiae Dei”
z Konstantynowa Łódzkiego pod dyrekcją
Anny Kamery 
– Wychodź, Marysiu, do drogi
– Niedaleko Warszawy, jest tam tatuś łaskawy
– U młynareczki we młynie
– A w niedziele rano pastdreczka słynie
– Dziwujom sie ludzie
– A zrobię ja się dzikim gołębiem
– Ścieżką do pszeniczki
– Kondziałeczka
– Oj nasi jadą
– Ja za wodą
– Siekierecka rąbie

„Gęsty Kożuch Kurzu”
– Polka Sieradzka
– Melodie Łęczyckie
– Melodie Rawskie

Kapela podwórkowa „Konstantynowiacy”
– Konduktorka
– Melodia z mojego podwórka
– Łodzianka

ARSO-CD-29

Mariusz Drzewicki – fortepian

 
Suite española op. 47
– Granada / Serenata
– Cataluña / Corranda
– Sevilla / Sevillanas
– Cadiz / Canzion
– Asturias / Leyenda
– Aragon / Fantasia
– Castilla / Seguidillas
– Cuba / Capricho

Cantos de España op. 232
– Orientale
– Sous le palmier – Danse espagnole
– Cordoba

ARSO-CD-27

Wyższobramski Chór Kameralny pod dyrekcją Piotra Sikory
Paweł Seligman
– organy
Andrzej Sikora
– trąbka

Marc-Antoine Charpentier
– Preludium z „Te Deum”

Joachim Neander / William Sterndale Bennett opr. Steven Glade
– Pochwal, mój duchu, Mocarza / Praise To The Lord The Almighty

Léon Boëllmann
– Introdukcja z Suity Gotyckiej op. 25

Paweł Seligman
– Fantazja na temat hymnu „Warownym Grodem” – improwizacja
– Impresja na temat pieśni „Za rękę weź mnie, Panie” – improwizacja
– Partita Chorałowa na temat pieśni „Bliżej, o Boże mój” / „Być bliżej Ciebie chcę” – improwizacja

opr. Sally Giles DeFord
– Śląska melodia ludowa „Jezu mój krasny”

Henry Purcell
– Trumpet Tune

Jan Gawlas
– Szukajcie Pana – motet op. 5

Johann Pachelbel opr. Paweł Seligman
– Kanon D-dur

Katarzyna Brzozowska
– Kantata psalmowa – Psalm 24 „Do Pana należy ziemia – Kto wstąpi na górę Pana? – Bramy podnieście swe szczyty”

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– Sonata c-moll op. 56 nr 2 cz. III Allegro maestoso e vivace

Jan Křtitel Kuchař
– Fantazja e-moll

Jakub Kowalewski
– 3 Kolędy polskie

César Franck
– Preludium h-moll

Johann Sebastian Bach
– O, mój Jezu / Mein Jesu, was für Seelenweh BWV 487
– Preludium Chorałowe na temat „Herzlich thut mich verlangen” BWV 727

Johann Sebastian Bach / Antonio Vivaldi
– Koncert d-moll BWV 596 cz. III Largo e spiccato

Charles Wesley opr. Paweł Seligman
– Chrystus Pan dziś zmartwychwstał / Christ the Lord is Risen Today

Georg Friedrich Haendel transkrypcja Théodore Dubois
– „Alleluja” z Oratorium „Mesjasz”

ARSO-CD-22

Paweł Seligman – organy

 
Bedrich Antonin Wiedermann
– Svatebni Pochod alla Haendel

Girolamo Frescobaldi
– Toccata in a

Johann Sebastian Bach
– Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ

Jean Francois Dandrieu
Magnificat in A

Johann Sebastian Bach
– Nun komm, der Heiden Heiland

Louis Vierne
– Lied

Gordon Young
– Prelude in classic style

Aram Chaczaturian
– Andantino

Otmar Macha
– Svatebni Toccata

ARSO-CD-21

Bogdan Narloch – organy
Roman Gryń – trąbka

 
Marc-Antoine Charpentier
– Preludium z Te Deum

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– Preludium i fuga d-moll 

Leon Boellmann
– Modlitwa z Suity Gotyckiej 

Guy Eldridge
– Scherzetto

George Thalben-Ball
– Elegia

Abe Holzmann
– Marsz Blaze-Away! 

Dale Wood
– Come, Ye Disconsolate 
– Saviour, Thy Dying Love 

Władimir Wawiłow
– Ave Maria 

Enrico Bossi
– Ave Maria 

Franz Schubert
– Ave Maria 

Oskar Lindberg
– Gammal fabodpsalm fran Dalarna 

Eugene Bozza
– Concertino

Karol Kurpiński
– Cavatina 

Marian Sawa
– Pascha nostra 

ARSO-CD-20

Adam Klarecki – organy

Johann Sebastian Bach
– Toccata i Fuga d-moll
Johannes Brahms
– Preludium i Fuga a-moll
Feliks Nowowiejski
– Fantazja polska „Pasterka na Wawelu”
Felix Mendelssohn-Bartholdy
– II Sonata organowa c-moll
Mieczysław Surzyński
– Improwizacje nt. „Święty Boże”
Ralph Williams
– Rhosymedre
Ferenc Liszt
– Wariacje nt. „Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen” 

ARSO-CD-18/19

Susi Ferfoglia – organy

Flores Rosarum Schola Cantorum Minorum Chosoviensis

Giovanni Battista Fasolo
– Missa in duplicibus diebus

Guillame-Gabriel Nivers
– Messe Fetes doubles majeures

ARSO-CD-17

Hanna Dys – organy

Georg Friedrich Haendel
– Arrival of the Queen of Scheba
Johann Sebastian Bach
– Preludium i Fuga G-dur BWV 541 
Cesar Franck
– Fantazja A-dur 
Aloys Claussmann
– Toccata in a 
Albert Renaud 
– Toccata en re mineur 
August Gottfried Ritter
– Sonata e-moll 
Johannes Brahms
– Herzlich thut mich verlangen 
Hans-Andre Stamm
– Rondo alla celtica 

ARSO-CD-16

Piotr Michna – organy

Felix Mendelssohn-Bartholdy
– VI Sonata d-moll, op.65
Josef Gabriel Rheinberger
– I Sonata c-moll, op.27
Cesar Franck
– Quasi Allegro – Adagio – Le double plus vite

ARSO-CD-14

Marek Matuszczak – fortepian

Bronisław Kazimierz Przybylski
– Rhythm Studies for piano Vol. 1
– Rhythm Studies for piano Vol. 2

Marcin Dominik Głuch
– Suita Fortepianowa

Henryk Mikołaj Górecki
– Cztery Preludia op. 1

ARSO-CD-12

Tomasz Głuchowski
organy Ewangelickiego Instytutu Muzyki Sakralnej we Wrocławiu

Jan Pieterszoon Sweelinck
– Toccata C3
– Fantasia F1
– Wariacje nt. Mein junges Leben hat ein End
– Fantasia a3
– Wariacje nt. Puer nobis nascitur
– Toccata g4
– Psalm 23
– Fantasia g2
– Psalm 36
– Fantasia a1

ARSO-CD-10

Grzegorz Wieczorek
– kontrabas
Adam Manijak
– fortepian

Knut Guettler
– Wariacje „Greensleeves”

Giovanni Bottesini
– Elegia Patetyczna
– Introdukcja i temat z wariacjami „Karnawał Wenecki”

Hirai Kozaburo
– Narayama

Paul Hindemith
– Sonata na kontrabas

Kazimierz Wiłkomirski
– Aria

ARSO-CD-09

Paweł Seligman
– organy

Dietrich Buxtehude
– Preludium, Fuga i Ciaccona C-dur

Jan Pieterszon Sweelinck
– Echo Fantazja

Johann Pachelbel
– Fuga d-moll

Louis-Claude Daquin
– Noel X

Johann Sebastian Bach
– Chorały
– Toccata d-moll

Carl Philipp Emmanuel Bach
– Solfeggio c-moll

Charles Gounod
– Ave Maria

Leon Boellmann
– Toccata z Suity Gotyckiej

Thomas Aberg
– Toccata VI

ARSO-CD-08

Aleksandra Nawe
-fortepian
Mieczysław Pawlak
-obój

Witold Szalonek
– Pastorale

Grażyna Bacewicz
– Sonata
– Sonatina per oboe a pianoforte

Antoni Szałowski
– Sonatina pour hautbois et piano

Jerzy Bauer
– Trzy małe Passacaglie na obój i fortepian
– Rezonanse i rytmy

Stefan Kisielewski
– Suita per oboe e pianoforte

ARSO-CD-06

Chór św. Cecylii
przy Parafii Archikatedralnej św. Stanisława Kostki
w Łodzi 

Chór Parafii Najświętszego Sakramentu
w Łodzi 

pod dyrekcją 
Elżbiety Tomali 

Monika Kolasa-Hladikova
mezzosopran 

Elżbieta Tomala 
sopran 

Jakub Garbacz 
organy 

Tomasz Gołębiewski 
skrzypce 

ARSO-CD-05

Paweł Seligman – organy

Marc-Antoine Charpentier
Preludium z Te Deum
Johann Pachelbel
Chiacona d-moll
Dietrich Buxtehude
Herr Christ, der einig Gottes Sohn
Preludium G-dur
Louis-Claude Daquin
Kukułka
Johann Sebastian Bach
Preludium i Fuga c-moll
Wachet auf, ruft uns die Stimme
Toccata i Fuga d-moll
Jesus bleibet meine Freude
Pastorale F-dur
Carl Philipp Emanuel Bach
Sonata F-dur
Franz Schubert
Ave Maria
Alexandre Guilmant
Communio Es-dur
Eugene Gigout
Toccata h-moll
Georg Friedrich Haendel
Alleluja z Oratorium „Mesjasz”